
Дерев’яний фотонабір "Місяці малюка" з цифрами
239 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2587889408
+380 (93) 338-57-41
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев’яний фотонабір "Місяці малюка" з цифрами
Опис:
Ніжний дерев’яний набір для фотофіксації перших місяців життя дитини. Ідеально підходить для створення красивих фото на пам’ять або для соціальних мереж.
У комплекті:
– основа з написом *months*
– набір змінних цифр від 0 до 9
– декоративні елементи (квіточки)
Переваги:
- Натуральне дерево — екологічно та безпечно
- Можна використовувати для хлопчиків і дівчаток
- Стане гарним подарунком для новоспечених батьків
- Додасть чарівності кожному фото
Збережіть найтепліші спогади про перші місяці разом із Sunny Baby!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sozzy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фотобутафорія |
| Тематика свята | День Народження, Дитяче свято |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість в упаковці | 11 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴



